Uw browser is verouderd!

Update uw browser om deze website correct te kunnen bekijken. Nu mijn browser bijwerken

×

Items in uw downloadmap

Downloadmap is leeg
item(s) in downloadmap

!

Contacten

Belimo

  BELIMO Servomotoren B.V.

 
Riezebosweg 5
8171 MG Vaassen
Netherlands
Telefoon:
+31 578 576 836
E-mail:
info@belimo.nl
Website:
https://www.belimo.nl

Managing Director

Richard Daamen

Managing Director
Telefoon:
+31 (0) 578 576836
E-mail:
richard.daamen@belimo.nl

Sales

Niek Van der Vegt

Sales Manager
Telefoon:
+31 (0) 6 13706471
E-mail:
niek.vandervegt@belimo.nl

Jeffrey Bellmann

Account Manager
Noord-Nederland
Telefoon:
+31 (0) 6 51760417
E-mail:
jeffrey.bellmann@belimo.nl

Dirk Bijlaart

Account Manager
Zuid-Nederland
Telefoon:
+31 (0) 6 57298925
E-mail:
dirk.bijlaart@belimo.nl

Erik Van Uffelen

Account Manager
West-Nederland
Telefoon:
+31 (0) 6 13688375
E-mail:
erik.vanuffelen@belimo.nl

Richard Daamen

a.i. Account Manager
België
Telefoon:
+31 (0) 578576836
E-mail:
info@belimo.nl

Sales support

Ferdi Bergsma

Manager Sales Support
Telefoon:
+31 (0) 578576836
E-mail:
ferdi.bergsma@belimo.nl

Erik Hendriks

Sales Support
Specialist wateroplossingen (algemeen)
Telefoon:
+31 (0) 578576836
E-mail:
erik.hendriks@belimo.nl

Thomas Kip

Sales Support
Specialist Customized Products
Telefoon:
+31 (0) 578576836
E-mail:
thomas.kip@belimo.nl

Robin Baas

Sales Support
Specialist luchtoplossingen en OEM
Telefoon:
+31 (0) 578576836
E-mail:
robin.baas@belimo.nl

Hans Hissink

Sales Support
Specialist sensoren
Telefoon:
+31 (0) 578576836
E-mail:
hans.hissink@belimo.nl

Edwin Scholten

Sales Support
Specialist wateroplossingen (drukonafhankelijk en drinkwater)
Telefoon:
+31 (0) 578576836
E-mail:
edwin.scholten@belimo.nl

Marketing

Yvette Vink

Marketing Manager
Telefoon:
+31 (0) 6 23396163
E-mail:
yvette.vink@belimo.nl

Magazijn

Walid Toma

Magazijn
Telefoon:
+31 (0) 578576836
E-mail:
order@belimo.nl

Luuk Hartgers

Magazijn / RMA-oders
Telefoon:
+31 (0) 578576836
E-mail:
retour@belimo.nl

Personeelszaken

Danielle Broekhuis

Human Resources
Telefoon:
+31 (0) 578576836
E-mail:
danielle.broekhuis@belimo.nl

Trainingen / webinars

Danny De Laater

Manager Technical Support / Technisch trainer
Telefoon:
+31 (0) 6 622237136
E-mail:
danny.delaater@belimo.nl

Yvette Vink

Moderator webinars
Telefoon:
+31 (0) 6 23396163
E-mail:
yvette.vink@belimo.nl

Financiele Administratie

Jolanda Rutgers

Manager Finance
Telefoon:
+31 (0) 578579159
E-mail:
jolanda.rutgers@belimo.nl

Carin Haverkamp

Administratief Medewerkster
Telefoon:
+31 (0) 578576836
E-mail:
carin.haverkamp@belimo.nl

Order Intake

Edwin Strijk

Order Processing Manager
Telefoon:
+31 (0) 578576836
E-mail:
edwin.strijk@belimo.nl

Michel van Limburg

Order Intake
Telefoon:
+31 (0) 578576836
E-mail:
order@belimo.nl

Customized Products

Thomas Kip

Sales Support
Specialist Customized Products
Telefoon:
+31 (0) 578576836
E-mail:
thomas.kip@belimo.nl