BFA24-T-ST
Learn more
Back to product category
BFA24-T-ST
BFA24-T-ST
Only available through manufacturers of fire dampers
Choose an existing Project List to add this product:
Show all Projects Lists
You have no existing Project Lists.
Or create a new Project List to add this product:
Design data: Design data
Bookmark this page
Share
  • Downloads
  • Accessories
  • Details
Downloads
Documentation
  • Download
  • Download
Tender texts
CAD / BIM
BIM / Revit
Success stories
0 item(s) selected
Download selected Share selected via email Add selected to download folder Go to download folder
Accessories
Mechanical accessory
ZK-BFA
ZK-BFA
Adapter for form fit with clamp for round shaft 10...20 mm / square 10...16 mm for BFA
Add to Project List
Please contact your local Sales Representative for ordering.
ZKN1-B
ZKN1-B
Hand crank, 40 mm, for BFL, BFN, BFA, BEN, BEE
Add to Project List
ZKN2-B
ZKN2-B
Hand crank, 63 mm, for BFL, BFN, BFA, BEN, BEE
ZSDG-B.1
ZSDG-B.1
Protective bag with wire
Multipack 100 pcs.
ZSN-B
ZSN-B
Bracket for SN2-C7 for BFL, BFN, BFA, BEN, BEE
ZZ12-B
ZZ12-B
Pointer 12x12 mm for BLF, BF, BFA, BLE
Electrical accessory
BKN230-24-MOD
BKN230-24-MOD
Communication and power supply unit for fire damper actuators 24 V with connector
ZBAT0
ZBAT0
Blanking cover for BAT (without thermal fuse for duct inside temperature)
ZBAT72
ZBAT72
Spare tripping element for BAT, Duct inside temperature 72°C (colour black), Probe length 65 mm