BKN230-MOD
Takaisin tuotekategoriaan
BKN230-MOD
BKN230-MOD
Kommunikaatio- ja virtayksikkö palopeltitoimilaitteille 230 V
Listahinta
Lisää projektiluetteloon
Valitse olemassa oleva projektiluettelo tämän tuotteen lisäämiseksi:
Näytä kaikki projektiluettelot
Sinulla ei ole olemassa olevia projektiluetteloita
Tai luo uusi projektiluettelo tämän tuotteen lisäämiseksi:
Suunnittelutiedot: Suunnittelutiedot
Lisää tämä sivu kirjanmerkkeihin
Jaa
  • Lataukset
  • Lisävarusteet
  • Tiedot
Lataukset
Dokumentaatio
  • Lataus
  • Lataus
  • Näytä nyt
Tarjoustekstit
CAD / BIM
BIM / Revit
  • Näytä nyt
Tietoja suunnittelijoille
CAD lataus/3D-katseluohjelma
Referenssit
0 tuote(tta) valittu
Lataa valittu Jaa valittu sähköpostilla Lisää valittu latauskansioon Siirry latauskansioon
Lisävarusteet
Sähköinen lisävaruste
BAT72
BAT72
Lämpösulake testipainikkeella, Kanavan sisälämpötila 72 °C (väri musta), Kanavan ulkolämpötila 72°C, Anturin pituus 65 mm
Hintasi: ...
Lisää projektiluetteloon
BAT72-ST
BAT72-ST
Lämpösulake testipainikkeella, liitinpistokkeella, Kanavan sisälämpötila 72 °C (väri musta), Kanavan ulkolämpötila 72°C, Anturin pituus 65 mm
Hintasi: ...
BAT72/9
BAT72/9
Lämpösulake testipainikkeella, Kanavan sisälämpötila 72 °C (väri musta), Kanavan ulkolämpötila 72°C, Anturin pituus 90 mm