BF230-C134
Lue lisää
Takaisin tuotekategoriaan
BF230-C134
BF230-C134
Paloturvallisuustoimilaite, 20 Nm, AC 230 V, Auki-kiinni, 60 s, 2x SPDT, IP54, Kaapeli
Saatavilla vain palopeltivalmistajien kautta
Valitse olemassa oleva projektiluettelo tämän tuotteen lisäämiseksi:
Näytä kaikki projektiluettelot
Sinulla ei ole olemassa olevia projektiluetteloita
Tai luo uusi projektiluettelo tämän tuotteen lisäämiseksi:
Suunnittelutiedot: Suunnittelutiedot
Lisää tämä sivu kirjanmerkkeihin
Jaa
  • Lataukset
  • Lisävarusteet
  • Tuotevideot
  • Tiedot
Lataukset
Dokumentaatio
  • Lataus
  • Lataus
  • Näytä nyt
Tarjoustekstit
CAD / BIM
BIM / Revit
Tietoja suunnittelijoille
  • Näytä nyt
Referenssit
0 tuote(tta) valittu
Lataa valittu Jaa valittu sähköpostilla Lisää valittu latauskansioon Siirry latauskansioon
Lisävarusteet
Mekaaninen lisävaruste
ZA18-BF
ZA18-BF
Sovite sovitteelle 12 mm pyöreällä akselilla 18 mm, P = 33 mm toimilaitteille BFL, BLF, BFN, BF, BLE, BEN, BEE
Hintasi: ...
Lisää projektiluetteloon
ZK-BF
ZK-BF
Hintasi: ...
Lisää projektiluetteloon
ZK1-B
ZK1-B
Käsivipu, 40 mm, toimilaitteille BLF, BF, BLE, BE
ZK1-B.1
ZK1-B.1
Multipak 100 kpl
ZK2-B
ZK2-B
Käsivipu, 70 mm, toimilaitteille BLF, BF, BLE, BE
ZK2-B.1
ZK2-B.1
Multipak 100 kpl
ZSD-B.1
ZSD-B.1
Suojapussi sulkimella
ZSN-BF
ZSN-BF
Kiinnitin SN2-C7:lle BF:lle
ZZ12-B
ZZ12-B
Osoitinnuoli 12x12 mm toimilaitteille BLF, BF, BFA, BLE
ZZ12-B.1
ZZ12-B.1
Sähköinen lisävaruste
BKN230-MOD
BKN230-MOD
Kommunikaatio- ja virtayksikkö palopeltitoimilaitteille 230 V
SN2-C7
SN2-C7
Apukytkin 2x SPDT
SN2-C7/300
SN2-C7/300
Apukytkin 2x SPDT kaapelin pituus 3 m
Apukytkin 2x SPDT kaapelin pituus 5 m
ZST-BS
ZST-BS
Kaapelisetti pistokkeella 0.5 m kommunikaatio- ja virtayksikölle
Tuotevideot
Palloventtiili vastaan lyhytistukkaventtiili
Motorisoitujen palopeltien edut mekaanisiin verrattuna.
Toista nyt Jaa sähköpostilla
Paloturvallisuusratkaisut
1. Motorisoimattomat vs. motorisoidut palopellit
2. Säännölliset automatisoidut toimintatestit
3. Sammutus yön ajaksi ja palo-osastojen tiivistys
4. Savun leviäminen ulkoilmajärjestelmiin
Toista nyt Jaa sähköpostilla
Tiedot
Tekniset tiedot
Jännite AC/DC
AC 230 V
Tehontarve (käynti)
8 W
Tehontarve (pito)
3 W