SM230A-S-TP
Learn more
Back to product category
SM230A-S-TP
SM230A-S-TP
Rotary actuator, 20 Nm, AC 100...240 V, Open/close, 3-point, 150 s, 1x SPDT, IP54, Terminals
Kataloška cena
Add to Project List
Choose an existing Project List to add this product:
Show all Projects Lists
You have no existing Project Lists.
Or create a new Project List to add this product:
Design data: Design data
Obeleži ovu stranu
Podeli
  • Downloads
  • Dodaci
  • Detalji
Downloads
Documentation
  • Download
  • Download
  • View now
Tender Texts
  • View now
CAD / BIM
BIM / Revit
Data for planners
CAD download / 3D viewer
0 item(s) selected
Download selected Share selected via email Add selected to download folder Go to download folder
Dodaci
Mechanical accessory
Z-SMA
Z-SMA
Baseplate extension for SM..A to SM../AM../SMD24R
Vaša cena: ...
Add to Project List
AH-20
AH-20
Actuator arm for standard shaft clamp (reversible)
Vaša cena: ...
AV12-25-I
AV12-25-I
Shaft extension 240 mm ø20 mm for damper shaft ø12...21 mm CrNi
AV8-25
AV8-25
Shaft extension 240 mm ø20 mm for damper shaft ø8...22.7 mm
K-ENSA
K-ENSA
Shaft clamp one-sided for NM..A, SM..A, clamping range ø8...26 mm
Multipack 20 pcs.
K-ENSA-I
K-ENSA-I
Shaft clamp one-sided for SM..A for CrNi (INOX), clamping range ø12...26 mm, for CrNi shaft (INOX)
Multipack 20 pcs.
K-SA
K-SA
Shaft clamp reversible for SM..A, NKQ..A, NMQ..A, clamping range ø10...20 mm
KG10A
KG10A
Ball joint suitable for damper crank arm KH8 / KH10
KG8
KG8
Ball joint suitable for damper crank arm KH8
KH8
KH8
Damper crank arm Slot width 8.2 mm, clamping range ø10...18 mm
Z-ARS180
Z-ARS180
Anti-rotation mechanism, 180 mm, for TM...A, LM..A, NM..A, TF
Z-ARS230
Z-ARS230
Anti-rotation mechanism, 230 mm, for LM..A / NM..A / SM..A / GM..A / EF..A / GK..A