BE24-12-ST
Dowiedz się więcej
Wstecz do kategorii produktów
BE24-12-ST
BE24-12-ST
Dostępny tylko za pośrednictwem producentów klap wentylacji pożarowej
Wybierz istniejącą listę projektów, aby dodać ten produkt:
Pokaż wszystkie listy projektów
Nie masz żadnej istniejącej listy projektów.
Lub utwórz nową listę projektów, aby dodać ten produkt:
Dane projektowe: Dane projektowe
Zaznacz tę stronę
Udostępnij
  • Pliki do pobrania
  • Akcesoria
  • Filmy produktowe
  • Szczegóły
Pliki do pobrania
Dokumentacja
  • Pobierz
  • Pobierz
  • Wyświetl teraz
Teksty przetargowe
CAD / BIM
BIM / Revit
  • Wyświetl teraz
Dane dla projektantów
Pobieranie CAD / przeglądarka 3D
Historie sukcesu
0 wybrane pozycje
Akcesoria
Akcesoria mechaniczne
ZK1-B
ZK1-B
Korba, 40 mm, do BLF, BF, BLE, BE
Twoja cena: ...
Dodaj do listy projektów
ZK1-B.1
ZK1-B.1
Wielopak 100 szt.
Twoja cena: ...
Dodaj do listy projektów
ZK2-B
ZK2-B
Korba, 70 mm, do BLF, BF, BLE, BE
ZK2-B.1
ZK2-B.1
Wielopak 100 szt.
ZSD-B.1
ZSD-B.1
Torba ochronna z przewodem
ZZ12-B
ZZ12-B
Wskaźnik 12x12 mm do BLF, BF, BFA, BLE
ZZ12-B.1
ZZ12-B.1
Akcesoria elektryczne
ZST-BS
ZST-BS
Wiązka kablowa z wtykiem 0.5 m do przyrządu sygnalizującego z zasilaczem
Filmy produktowe
Smoke development with and without mechanical smoke control
Odtwórz teraz Udostępnij przez e-mail
Szczegóły
Dane techniczne
Napięcie AC/DC
AC/DC 24 V
Pobór mocy (ruch)
12 W
Pobór mocy (podtrzymanie)
0.5 W
Moc znamionowa
18 VA
Styki pomocnicze
2x SPDT
Przyłącze regulacji zasilania
Kabel z wtyczką przyłączeniową 1 m, 3x 0.75 mm², FRNC (bezhalogenowy)
Przyłącze styku pomocniczego
Kabel z wtyczką przyłączeniową 1 m, 6x 0.75 mm², FRNC (bezhalogenowy)
Wtyk połączeniowy
  • Zasilanie: wtyczka 3-stykowa, pasująca do BKNE230-24
  • Styk pomocniczy: wtyczka 6-stykowa, pasująca do BKNE230-24
Moment obrotowy
40 Nm
Rodzaj sterowania
Zamknij/Otwórz
Kierunek ruchu - silnik
możliwość wybierania poprzez montaż L/P
Przestawianie ręczne
Z korbą
Kąt obrotu
100°
Czas ruchu (silnik)
<60 s / 90°
Przyłącze mechaniczne
Połączenie kształtowe 12x12 mm, oś wydrążona przechodząca
Kategoria ochronna
IP54
Temperatura otoczenia
-30...50°C [-22...122°F]